PL | EN

logo

Kontakt


POLFARMEX S.A.

Siedziba główna

ul. Józefów 9
99-300 Kutno
Polska

tel.: +48 24 357 44 44
fax: +48 24 357 45 45
e-mail: polfarmex@polfarmex.pl
Kontakt dla mediów: media@polfarmex.pl
m.aksman@polfarmex.pl
tel.: +48 785 772 069

Biuro w Warszawie

ul. Poleczki 35
02-822 Warszawa
Budynek „Amsterdam”
Lobby 3
Polska
tel.: +48 22 320 06 00
fax: +48 22 320 06 02


Dział Handlowy

tel. +48 24 357 44 45
tel. +48 24 357 44 46
fax +48 24 357 42 01
e-mail: handel@polfarmex.pl


Dział Zaopatrzenia Produkcji

tel. +48 24 357 42 59
e-mail: dzp@polfarmex.pl


Dział Zakupów

tel. +48 24 357 43 52
e-mail: dz@polfarmex.pl


Dział Logistyki

Flota Samochodowa
tel. +48 24 357 43 73
tel. +48 24 357 43 98
e-mail : e-mail: flota@polfarmex.pl

Logistyka tel. +48 24 357 43 25
tel. +48 24 357 43 04
e-mail: logistyka@polfarmex.pl


Dział Marketingu

tel.: +48 22 320 06 00
fax: +48 22 320 06 02


Dział Eksportu / Produkcja kontraktowa

Jacek Szczepański
tel. +48 24 357 44 44 wew. 306
e-mail: j.szczepanski@polfarmex.pl

Osoby Wykwalifikowane

Agnieszka K. Kuba
tel. +48 24 357 44 44
e-mail: a.kuba@polfarmex.pl

Dorota Andziak
tel. +48 24 357 44 44
e-mail: d.andziak@polfarmex.pl

Michał Cyrski
tel. +48 24 357 44 44
e-mail: m.cyrski@polfarmex.pl

QPPV

Osoba odpowiedzialna za nadzór nad monitorowaniem bezpieczeństwa stosowania produktów leczniczych:
Dariusz Majdas
tel. +48 24 357 44 44
e-mail: d.majdas@polfarmex.pl

Lokalizacja

Firma Polfarmex S.A. jest zlokalizowana
120 km od Warszawy
60 km od Łodzi
250 km od Gdańska
180 km od Poznania

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania skontaktuj się z nami, pamiętaj żeby wybrać odpowiedni dział.