PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Asystent / Asystentka Biura

DZIAŁ: Sprzedaży i Marketingu

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

Zapewnienie sprawnego funkcjonowania Biura Sprzedaży i Marketingu w Warszawie zgodnie z zasadami i wymogami firmy, w tym:

  • zapewnienie kompleksowej i profesjonalnej obsługi recepcji oraz współpraca z Sekretariatem Zarządu
  • odpowiedzialność za proces rejestracji i obiegu korespondencji, dokumentów i umów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
  • obsługa rozmów telefonicznych oraz recepcyjnej skrzynki mailowej
  • prowadzenie kalendarza i koordynacja spotkań biznesowych
  • zarządzanie salami konferencyjnymi
  • wsparcie lub organizacja spotkań wewnętrznych oraz zewnętrznych
  • wsparcie pracowników biura w ich bieżących zadaniach
  • dbanie o wygląd, estetykę i porządek recepcji oraz biura
  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy i życzliwą obsługę gości

Nasze oczekiwania to:

  • wysoka kultura osobista oraz zdolności interpersonalne
  • bardzo dobra organizacja pracy, w szczególności pod presją czasu
  • dokładność, zaangażowanie, samodzielność, odpowiedzialność za powierzone zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • mile widziana znajomość obsługi urządzeń biurowych

Oferujemy:

  • współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • atrakcyjną ofertę Systemu Kafeteryjnego
  • pracę w zaangażowanym i ambitnym zespole profesjonalistów
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach
  • przyjazne warunki pracy oraz życzliwy zespół współpracowników

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: rekrutacja@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami".