PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Kierownik Zapewnienia Jakości

DZIAŁ: Zapewnienie Jakości

MIEJSCE PRACY: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Zarządzanie zespołem pracowników Zapewnienia Jakości
  • Monitorowanie, interpretacja, wdrażanie i przestrzeganie aktualnych wymagań GMP, GDP oraz wymagań prawa farmaceutycznego w zakresie wytwarzania i importu produktów leczniczych, produktów badanych oraz importu substancji czynnych
  • Doskonalenie Farmaceutycznego Systemu Jakości w zakresie wytwarzania i importu produktów leczniczych, produktów badanych oraz importu substancji czynnych
  • Opracowywanie/zatwierdzanie, wdrażanie i aktualizowanie dokumentacji Farmaceutycznego Systemu Jakości
  • Prowadzenie szkoleń wewnętrznych z zakresu GMP, GDP
  • Czynny udział w naradach, posiedzeniach i zespołach problemowych dotyczących spraw związanych z zapewnieniem jakości,
  • Kontrolowanie zgodności procesów wytwórczych z wymaganiami GMP
  • Koordynowanie prac związanych z przeglądem dokumentacji Farmaceutycznego Systemu Jakości,
  • udział w przeglądach zarządzania dotyczących przebiegu procesu, jakości produktu i Farmaceutycznego Systemu Jakości oraz udział w doskonaleniu systemu
  • zapewnienie terminowej i efektywnej komunikacji oraz przekazywanie zagadnień związanych z jakością na odpowiednie szczeble zarządzania,
  • Współpraca z innymi działami/komórkami organizacyjnymi Firmy w realizacji powierzonych obowiązków,
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z pracownikami i partnerami zewnętrznymi
  • Uczestniczenie w inspekcjach GIF, audytach firm współpracujących w zakresie wytwarzania kontraktowego

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane chemiczne, farmaceutyczne itp.)
  • Doświadczenie zawodowe na pokrewnym stanowisku w branży farmaceutycznej/ chemicznej/ spożywczej min. 2 lata
  • Znajomość aktualnych wymogów prawnych z zakresu systemów jakości, w tym zasad GMP, GDP
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość aplikacji MS Office
  • Książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
  • Praktyczna wiedza z zakresu zarządzania zespołem
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych obowiązków
  • Zaangażowanie i skrupulatność
  • Umiejętność podejmowania decyzji również w sytuacjach trudnych, odpowiedzialność, dyscyplina strategiczna
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, elastyczność
  • Dobra organizacja pracy, ukierunkowanie na rozwiązywanie problemów
  • Orientacja na doskonalenie procesów w celu zapewnienia jak najwyższej jakości produktów
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej
  • Umowę o pracę na pełen etat wraz z niezbędnymi narzędziami pracy
  • Uczestnictwo w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • Pakiet szkoleń dostosowanych do zakresu obowiązków
  • Pakiet zdrowotny LuxMed oraz Oferta Systemu Kafeteryjnego MyBenefit
  • Pracę w młodym, dynamicznym i ambitnym zespole profesjonalistów

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami. "