PL | EN

logo

Informacje o produkcie

Nazwa produktu:

NOVOXIDYL®TONIK

Skład:

Alcohol denat., Aqua, Propylene Glycol, Laureth-7 Citrate, Coceth-7, PPG-1-PEG-9 Lauryl Glycol Ether, Pyrrolidinyl Diaminopyrimidine Oxide, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Tetrasodium Disuccinoyl Cystine, Succinic Acid, Tocopheryl Acetate, Esculin, Lauric Acid, Retinyl Palmitate, Cysteine, Tocopherol, Lactic Acid, Citric Acid, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.

Postać:
Tonik

Wypełnij formularz

Zgłoś działanie niepożądane

Opis produktu

NOVOXIDYL® TONIK jest produktem zalecanym do stosowania w stanach nadmiernego wypadania włosów i w celu rewitalizacji cebulki włosowej. Dzięki zastosowaniu aż 4 aktywnych składników (aktywne cząsteczki PDO, eskulina, aktywne cząsteczki TDC, kwas laurynowy) działa wielokierunkowo na strukturę włosa i skórę głowy. Zapobiega wypadaniu włosów, zwiększając ich gęstość i elastyczność.

 

SPOSÓB UŻYCIA:

Przed pierwszym użyciem odkręć nakrętkę i załóż aplikator na butelkę. Tonik rozprowadź równomiernie, przy pomocy aplikatora, bezpośrednio na czystej, suchej bądź wilgotnej skórze głowy, delikatnie masując, aż do wchłonięcia. Nie spłukiwać.

Aby uzyskać optymalne efekty tonik należy stosować przez ok. 60 - 90 dni. Początkowo dwa razy dziennie, a przez ostatnie 30 dni można zmniejszyć częstotliwość do jednej aplikacji dziennie.

W celu uzupełnienia efektów kuracji stosuj tonik NOVOXIDYL® z szamponem NOVOXIDYL®.

 

Chronić oczy. W przypadku dostania się do oczu, przemyć dużą ilością wody. Przechowywać w temperaturze 15-25°C z daleka od źródeł ciepła i światła, w miejscu suchym. Nie zamrażać. W przypadku narażenia produktu na działanie temperatury poniżej 5°C, przed użyciem, należy pozostawić produkt w temperaturze pokojowej przez 24h w celu ustabilizowania. Tylko do użytku zewnętrznego. Przebadany dermatologicznie.

 

Wyprodukowano w Polsce/EU.

 

//