PL | EN

logo

Webinar „Szczepienia przeciwko COVID-19, pytania i odpowiedzi”

Dodano: 2021-02-03

Polfarmex S.A. zaprasza do udziału w webinarze "Szczepienia przeciwko COVID-19, pytania i odpowiedzi." z udziałem prof. zw. dr hab. med. Roberta Flisiaka, Kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku.

>

 

Podczas godzinnego spotkania ekspert przedstawi aktualny stan wiedzy medycznej nt. szczepień przeciwko COVID-19 oraz odpowie na najczęściej pojawiające się pytania.


Webinar będzie dostępny 4 lutego o godz. 19.00 w serwisie YouTube.

Wydarzenie jest realizowane dzięki grantowi edukacyjnemu Polfarmex S.A.


Prof. zw. dr hab. med. Robert Flisiak - Kierownik Kliniki Chorób Zakaźnych i Hepatologii Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, a w przeszłości Dziekan (2005-2008) i Prorektor (2008-2012) tej uczelni. Specjalista chorób wewnętrznych (1988) i chorób zakaźnych (1991). Odbywał staże naukowe i zawodowe w Nowym Jorku, Londynie i Salzburgu. Aktualnie Prezes Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy Chorób Zakaźnych, Prezydent Central European Hepatologic Collaboration oraz Przewodniczący Polskiej Grupy Ekspertów HBV. W przeszłości (2013-2016) Prezes Polskiego Towarzystwa Hepatologicznego. Jest redaktorem czasopisma Clinical and Experimental Hepatology. Redaktor i autor rozdziałów w licznych podręcznikach, w tym redaktor polskiego wydania „Harrison – choroby zakaźne”, a także wydanego w roku 2020 4 tomowego podręcznika dla studentów i lekarzy „Choroby zakaźne i pasożytnicze”. Aktywność naukowa obejmuje choroby zakaźne i choroby wątroby, a na dorobek naukowy składa się 361 publikacji zarejestrowanych w Web of Science Core Collection (h-index: 40, 12266 cytowań). Uczestniczył jako główny badacz, koordynator krajowy lub wiodący badacz w blisko 200 badaniach klinicznych. Inicjator i koordynator licznych wieloośrodkowych projektów badawczych.