PL | EN

logo

Rodzinny piknik na 30-lecie Polfarmex S.A.

Dodano: 2019-07-02

Piękna pogoda, rodzinna atmosfera oraz okazja do wspomnień – w takich okolicznościach pracownicy Polfarmex S.A. świętowali 30. urodziny firmy.

 

Podczas pikniku każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Na najmłodszych uczestników czekała strefa rozrywek ruchowych – trampolina, dmuchane zabawki oraz karuzela. Ci najbardziej aktywni, mogli się odrobinę schłodzić, korzystając z kurtyny wodnej.


Nie zabrakło również odrobiny rywalizacji. Reprezentanci poszczególnych działów firmy, wspierani przez swoje rodziny, wzięli udział w zmaganiach w przeciąganiu liny. Były również konkursy z nagrodami. W jednym z nich można było wykazać się swoją wiedzą o Polfarmex S.A.

W części oficjalnej pracownicy z najdłuższym stażem w Polfarmex S.A. otrzymali okolicznościowe upominki.

Popołudniowa część imprezy upłynęła przy dźwiękach zespołu Rifformacja. Wydarzenie prowadził Filip Chajzer.

Rodzinny piknik Polfarmex S.A. odbył się 15 czerwca na kutnowskim stadionie miejskim.


Wyjątkowy rok


Polfarmex S.A., w roku swojego jubileuszu, zaangażowany jest również – jako Partner Główny – w organizację Nagrody Pokoju, inicjatywy o międzynarodowej skali, której pomysłodawcą i twórcą jest wybitny artysta-malarz – Wojciech Siudmak. Nagroda Pokoju wręczana jest od 2013 roku podczas uroczystej Gali, organizowanej do tej pory w różnych miastach Polski i świata. Dotychczas laureatami byli: Wojciech Kilar (Kielce 2013 r.), Jan Tombiński (Paryż 2014 r.), Remy Brague (Poznań 2015 r.), George Weigel (Szczecin 2016 r.). 22 września w Łodzi, podczas uroczystej Gali Pokoju, zostanie wybrany laureat 2019.