PL | EN

logo

Polfarmex S.A. wśród topowych marek farmaceutycznych

Dodano: 2017-10-30

Polfarmex S.A. drugi rok z rzędu znalazł się w gronie pięciu najbardziej medialnych brandów farmaceutycznych w Polsce, uwzględnionych w badaniu TOP MARKA – prestiżowym rankingu przygotowanym przez Magazyn PRESS oraz firmę PRESS-SERVICE Monitoring Mediów.

>

Polfarmex S.A. podobnie jak w ubiegłym roku, kiedy na łamach rankingu zadebiutowała branża farmaceutyczna, zajął drugą lokatę, pokonując Biofarm, Bayer oraz GSK. Zwycięzcą tegorocznej edycji rankingu została Polpharma.

Wśród 1,6 tys. publikacji prasowych, dotyczących firmy, najczęściej marka Polfarmex S.A. przywoływana była w kontekście zaangażowania w sponsoring sportowy. Firma jest sponsorem tytularnym pierwszoligowej drużyny koszykówki męskiej seniorów POLFARMEX KUTNO. Pozostałe wzmianki prasowe dotyczyły działalności podstawowej samego przedsiębiorstwa.

Ranking Top Marka powstał na podstawie analizy informacji prasowych w okresie od lipca 2016 roku do czerwca 2017 roku. Badanie wyłania najczęściej i najlepiej oceniane marki z jedenastu branż.