PL | EN

logo

Polfarmex S.A. na drugim miejscu w rankingu Top Marka

Dodano: 2016-11-02

Polfarmex S.A. uplasował się na drugim miejscu w prestiżowym rankingu Top Marka, przygotowanym przez magazyn Press oraz centrum analityczne Press-Service Monitoring Mediów. Ranking wyłania najczęściej i najlepiej oceniane marki z kilkunastu branż.

>

Ranking Top Marka powstał na podstawie analizy doniesień prasowych w okresie od lipca 2015 roku do  czerwca 2016 roku. W badaniu przeanalizowano prawie 18 mln publikacji, w tym 307 tys. tekstów prasowych, 1,7 mln materiałów internetowych oraz 15,6 mln wpisów i komentarzy z mediów społecznościowych z 11 branż.


Tegoroczna edycja rankingu Top Marka, po raz pierwszy uwzględniła także branżę farmaceutyczną. Spośród prawie 5 tys. publikacji, poświęconych 5 najczęściej wymienianym  brandom w farmacji, ponad 1,5 tys. dotyczyło marki Polfarmex S.A.


Publikacje prasowe w odniesieniu do marki Polfarmex S.A. dotyczyły zaangażowania firmy w sponsoring sportowy oraz projekt poświęcony budowie i rozwojowi polskiej marki samochodów osobowych, nawiązujących stylistycznie do legend polskiej motoryzacji.