PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Asystent Zespołu Informatyków

DZIAŁ: IT

MIEJSCE PRACY: Kutno

Zakres obowiązków:

  • Utrzymanie ciągłości pracy systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie incydentów oraz awarii informatycznych
  • Przygotowanie sprzętu dla użytkowników końcowych
  • Przekazywanie sprzętu IT użytkownikom i prowadzenie archiwum protokołów przekazania sprzętu komputerowego
  • Rozwiązywanie bieżących problemów użytkowników systemów informatycznych – helpdesk
  • Pomoc użytkownikom w zakresie obsługi oprogramowania biurowego

Wymagane kwalifikacje:

  • Wykształcenie min. średnie techniczne
  • Znajomość zagadnień sieci komputerowej
  • Biegła znajomość środowiska Windows oraz aplikacji MS Office
  • Znajomość i umiejętność konserwacji sprzętu klasy PC
  • Umiejętności rozwiązywania problemów użytkowników
  • Dyspozycyjność, sumienność, zaangażowanie

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę, pełen etat)
  • Pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • Pracę pełną wyzwań, różnorodnością zadań i projektów
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez Pracodawcę
  • Możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego
  • Współtworzenie sukcesu polskiej, nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmy farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami".