PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Młodszy Specjalista ds. funduszy i rozliczania projektów unijnych

DZIAŁ: Laboratorium Biotechnologiczne

MIEJSCE PRACY: Łódź (Bionanopark)

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • rozliczanie projektów infrastrukturalnych i B+R współfinansowanych ze środków unijnych,
  • opracowywanie dokumentacji aplikacyjnych w ramach Funduszy Europejskich oraz pozostałych krajowych źródeł dofinansowania zgodnie z wytycznymi konkursów (wnioski o dofinansowanie, biznes plany, studia wykonalności),
  • współpraca z instytucją finansującą w zakresie rozliczania wniosków,
  • weryfikacja wydatków i opisywanie dokumentów księgowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem,
  • sporządzanie dokumentów dotyczących przetargów i przeprowadzanie wyboru wykonawców zgodnie z wytycznymi,
  • sporządzanie wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań i raportów dotyczących projektu,
  • prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów,
  • archiwizacja dokumentacji oraz udział w kontrolach i audytach projektu,
  • monitorowanie stopnia osiągnięcia wskaźników projektu,
  • identyfikowanie i sygnalizowanie wystąpienia zagrożeń realizacji projektu zgodnie z umową o dofinansowanie,
  • sporządzanie zapotrzebowań zakupu w systemie SAP,
  • kontrola nad poprawnym przebiegiem zamówień związanych z projektem.

Nasze oczekiwania to:

  • mile widziane wykształcenie wyższe,
  • mile widziane ukończone kursy związane z tematyką funduszy unijnych,
  • znajomość j. angielskiego co najmniej na poziomie B2,
  • komunikatywność,
  • terminowość i systematyczność,
  • sumienność i skrupulatność,
  • dobra organizacja pracy,
  • motywacja i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętność koordynacji wielu zadań w jednym czasie,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość programów Microsoft Office,
  • mile widziana znajomość programu SAP,
  • mile widziana znajomość systemu SL2014,
  • mile widziana wiedza z obszaru Life Sciences,
  • mile widziane doświadczenie w rozliczaniu projektów finansowanych z funduszy unijnych.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • system benefitów m.in. w postaci systemu kafeteryjnego,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia,
  • udział w realizacji ciekawych i prestiżowych projektów,
  • profesjonalne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę.

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie firmy informacjami"