PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Zastępca Głównego Księgowego

DZIAŁ: Finansowy

MIEJSCE PRACY: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Wspólne z Głównym Księgowym prowadzenie kluczowych spraw z zakresu rachunkowości i podatków (w tym odpowiedzialność za prowadzenie ksiąg mniejszych spółek z grupy)
  • Terminowe, rzetelne i kompletne prowadzenie ksiąg rachunkowych
  • Terminowe, rzetelne i kompletne sporządzanie sprawozdań finansowych miesięcznych, kwartalnych i rocznych
  • Udział w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca i roku obrotowego
  • Analiza i kontrola poprawności zapisów księgowych
  • Przygotowywanie, składanie deklaracji podatkowych oraz sprawozdań GUS
  • Przygotowywanie raportów oraz analiz
  • Przygotowanie i weryfikacja rozliczeń podatkowych , deklaracji, JPK oraz zeznań podatkowych w zakresie  VAT,CIT
  • Udział w procesie badania sprawozdania finansowego
  • Monitorowanie i kontrola wszelkich transakcji Grupy , w tym pomiędzy podmiotami powiązanymi
  • Wsparcie nadzoru merytorycznego i organizacyjnego nad działem księgowości
  • Prowadzenie rozwojowych projektów zmiany procesów, procedur i poprawy efektywności pracy w obszarze księgowości grupy

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku min 3 lata
  • Znajomość ustawy o rachunkowości, ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, ustawy o podatku od towarów i usług oraz przepisów wykonawczych
  • Znajomość zagadnień transakcji z podmiotami powiązanymi (dokumentacja podatkowa)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność
  • Dokładność, sumienność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio przez firmę Polfarmex
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Atrakcyjny system benefitów oferowany przez pracodawcę (System Kafeteryjny)
  • Korzystna oferta ubezpieczenia na życie (3 warianty do wyboru)
  • Współtworzenie sukcesu polskiej nowoczesnej firmy farmaceutycznej

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami".