PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Kierownik Produktu OTC

DZIAŁ: Sprzedaży i Marketingu

MIEJSCE PRACY: Warszawa

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Opracowanie, wdrażanie i koordynowanie strategii marketingowych zarządzanych produktów OTC oraz suplementów diety
  • Zarządzanie lekami OTC/suplementami/wyrobami medycznymi
  • Przygotowywanie i realizacja kampanii marketingowych (ATL, BTL)
  • Wprowadzanie nowych produktów na rynek
  • Zarządzanie budżetem marketingowym
  • Prowadzenie szkoleń dla zespołu sprzedaży (wykłady i prezentacje)
  • Przygotowywanie analiz rynku oraz monitorowanie bieżącej sytuacji rynkowej
  • Współpraca z domami mediowymi i agencjami reklamowymi

Nasze oczekiwania to:

  • Wyższe wykształcenie (preferowane kierunki: marketing, medycyna, farmacja)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z zarządzaniem produktami OTC
  • Doświadczenie w zarządzaniu lekami OTC/suplementami/wyrobami medycznymi
  • Umiejętność tworzenie strategii komunikacji marketingowej produktu
  • Umiejętność opracowywania  strategii i planów marketingowych powierzonych produktów
  • Bardzo dobre zdolności analityczne
  • Biegłość w posługiwaniu się pakietem Office w szczególności programami: Excel i Power Point
  • Umiejętność tworzenie rocznych planów budżetowych produktu – P&L
  • Zdolności w wyciąganiu wniosków oraz przygotowywaniu rekomendacji na podstawie przygotowanych przez siebie analiz rynkowych, produktowych
  • Kreatywność
  • Orientacja na wyniki
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Motywujące wynagrodzenie i system premiowy
  • Rozwój zawodowy poprzez udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych podnoszących kompetencje
  • Realny wpływ w tworzeniu długofalowej strategii rozwoju firmy
  • Wspierającą atmosferę pracy opartą o współpracę, szacunek i zaufanie
  • Niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon służbowy)
  • Pracę w systemie hybrydowym – poniedziałek i piątek praca zdalna
  • Korzystną ofertę ubezpieczenia na życie (pakiet PZU – ubezpiecz siebie i swoich bliskich)
  • Możliwość uczestnictwa w aktywnościach sportowych organizowanych przez Pracodawcę (wspólne treningi siatkówki, biegi firmowe itp.)
  • System benefitów oferowany przez pracodawcę:
    • system kafeteryjny MyBenefit,
    • karta Multisport,
    • bonusy świąteczne,
    • nagrody jubileuszowe,
    • pakiet medyczny LuxMed.
    • korzystny pakiet użytkowania samochodu służbowego

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: kariera@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi na stronie informacjami".