PL | EN

logo

„Zrozumieć EKG” – dawka wiedzy dla profesjonalistów medycznych

Dodano: 2021-01-29

Polfarmex S.A. zaprasza lekarzy POZ, rodzinnych i internistów do udziału w bezpłatnym programie edukacyjnym on-line „Zrozumieć EKG”. Dzięki niemu uczestnicy uzupełnią praktyczną wiedzę m.in. z prawidłowego przeprowadzenia oraz interpretacji wyników badania EKG, ze szczególnym uwzględnieniem różnicowania zapisów w stanach nagłych jak arytmie czy choroba wieńcowa.

>

 

„Zrozumieć EKG” składa się z 12 części ćwiczeniowych, dostępnych od pierwszego dnia każdego miesiąca oraz 4 webinarów, po jednym na kwartał. Każdy webinar jest wstępem do kolejnych 3 części ćwiczeniowych kursu i obejmuje teorię, niezbędną do wykonania ćwiczeń. Każda część ćwiczeniowa kończy się krótkim testem, a jego pozytywne rozwiązanie to warunek konieczny do udziału w kolejnej. Ukończenie całego kursu będzie potwierdzone certyfikatem i przyznaniem punktów edukacyjnych.

Kurs jest dostępny na stronie www.czasdlaserca.pl po zalogowaniu z użyciem numeru PWZ. Można go rozpocząć w dowolnym momencie. Najbliższy webinar „Co zrobić, aby właściwie rozpoznać zaburzenia przewodzenia na elektrokardiogramie” już 28 stycznia o godz. 19.30.

Program edukacyjny „Zrozumieć EKG” powstał we współpracy z prof. dr hab. n.med. Dariuszem Kozłowskim z Klinicznego Centrum Kardiologii UCK w Gdańsku, który jest autorem merytorycznej strony całego projektu.

Prof. Dariusz Kozłowski jest lekarzem specjalistą chorób wewnętrznych, kardiologii i hipertensjologii, członkiem Grupy Ekspertów Sekcji Elektrokardiologii Nieinwazyjnej i Telemedycyny Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, Redaktorem Naczelnym "European Journal of Translational and Clinical Medicine" oraz "Geriatrii". Współautor 328 publikacji pełnotekstowych krajowych i zagranicznych.