PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Specjalista ds. Handlu

DZIAŁ: Obsługa Klienta

MIEJSCE PRACY: Kutno

Opis stanowiska:

  • Przygotowanie i realizacja sprzedaży m.in. dla hurtowni farmaceutycznych
  • Opieka nad kluczowymi klientami Firmy oraz pozostałymi odbiorcami
  • Wykonywanie wstępnych telefonów handlowych
  • Przyjmowanie i rejestrowanie zamówień na produkty Firmy
  •  Współpraca w zakresie badania sytuacji rynkowej i określania potrzeb rynku
  • Wystawianie Faktur VAT oraz faktur korygujących dla odbiorców zewnętrznych i wewnętrznych Firmy
  • Współpraca z różnymi działami firmy w celu realizacji zamówień

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie wyższe (mile widziane ekonomiczne)
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność fakturowania
  • Biegła obsługa komputera w środowisku Windows
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel
  • Zdolności analityczne
  • Zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Umiejętności interpersonalne
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w licznych szkoleniach oferowanych przez pracodawcę
  • Możliwość dołączenia do programu Multisport

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: "Oświadczam, że zapoznałem się z klauzulą informacyjną zamieszczoną przy opublikowanym ogłoszeniu o pracę w tym przyjmuję do wiadomości, że Administratorem moich danych osobowych będzie Polfarmex S.A. z siedzibą w Kutnie, ul. Józefów 9, 99-300 Kutno, podane przeze mnie dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenie procesu rekrutacyjnego. Zapoznałam/em się także z pozostałymi, zamieszczonymi tam informacjami".