PL | EN

Praca

Jesteśmy polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety, kosmetyki. Wiemy, że podstawą sukcesu firmy jest dobrze dobrana kadra, bo dzięki zdobytemu doświadczeniu, dobrze wykształconej i zmotywowanej załodze możemy osiągnąć WSPÓLNY SUKCES.

Specjalista ds. Systemów Skomputeryzowanych

DZIAŁ: IT

MIEJSCE PRACY: Kutno

Zadania jakie przed Tobą postawimy:

  • Administrowanie dostępów do urządzeń zarządzanie uprawnieniami użytkowników,
  • Udział w testach kwalifikacyjnych,
  • Opracowanie oceny wpływu, analiz ryzyka
  • Planowanie i realizacja zadań związanych z utrzymaniem wszystkich systemów skomputeryzowanych w stanie zwalidowanym (okresowa ocena statusu systemów),
  • Uczestnictwo we wdrożeniach nowych systemów skomputeryzowanych
  • Nadzór nad procesem wprowadzania zmian oraz autoryzacji
  • Opracowywanie niezbędnych instrukcji i procedur,
  • Wsparcie merytoryczne dla właścicieli procesów,
  • Udział w inspekcjach,
  • Bezpośrednie wsparcie techniczne użytkowników systemów skomputeryzowanych obsługujących urządzenia laboratoryjne i produkcyjne,
  • Rozwiązywanie incydentów i problemów IT związanych z funkcjonowaniem aplikacji i systemów,
  • Udzielanie wsparcia dla pracowników w zakresie prawidłowego funkcjonowania sprzętu, oprogramowania, archiwizacji danych surowych,
  • Udział w kwalifikacji urządzeń laboratoryjnych i produkcyjnych obsługiwanych przez systemy skomputeryzowane,
  • Backup danych generowanych przez urządzenia,
  • Wcielanie nowych urządzeń do sieci,
  • Nadzór i kontrola nad archiwum danych źródłowych generowanych przez urządzenia laboratoryjne i produkcyjne,
  • Konfiguracja stacji roboczych i ich obsługa w zakresie bieżących funkcjonalności.

Nasze oczekiwania to:

  • Wykształcenie kierunkowe (Informatyka),
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na pokrewnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość systemu SAP,
  • Znajomości zagadnień związanych z kwalifikacją systemów skomputeryzowanych, obejmujących również urządzenia produkcyjne,
  • Znajomość programowania w języku JAVA,
  • Mile widziana znajomość programowania w języku ABAP,
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych z ochroną danych osobowych,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów IT – Helpdesk,
  • Umiejętności interpersonalne: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, sumienność.

Oferujemy:

  • Interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się i stabilnej firmie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz ciekawe wyzwania,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Inspirującą pracę w młodym, pomocnym i prężnym zespole,
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w szkoleniach
  • Ofertę programu Multisport

CV prosimy kierować na adres e-mailowy: j.jablonska2@polfarmex.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Do przesłanej oferty proszę dołączyć oświadczenie: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133, poz. 883)”.