PL | EN

logo

Polfarmex S.A. na Powiatowych Targach Pracy

Dodano: 2016-06-23

 
Aktualne oferty zatrudnienia oraz charakterystykę pracy w firmie z branży farmaceutycznej, zaprezentowali przedstawiciele Polfarmex S.A. podczas Powiatowych Targów Pracy.
 
W ramach punktu informacyjnego, pracownicy działu Zarządzania Zasobami Ludzkimi odpowiadali na wszelkie pytania związane z działalnością firmy, jej polityką personalną oraz możliwościami rozwoju zawodowego w strukturach Polfarmex S.A.
 

>

 – Jesteśmy zainteresowani pracownikami, których cechuje kreatywne podejście do wyzwań jakie stawia branża farmaceutyczna, ponieważ oferujemy udział w tworzeniu i wdrażaniu nowoczesnych i innowacyjnych produktów leczniczych. Naszą kadrę w większości tworzą ludzie młodzi, którzy za cel stawiają sobie rozwój osobisty w połączeniu z rozwojem firmy. Ściśle współpracujemy także z ośrodkami badawczymi uczelni wyższych, dlatego zachęcamy do odwiedzenia naszego punktu informacyjnego szczególnie absolwentów kierunków chemicznych i biotechnologicznych oraz farmacji – mówi Marek Wośko, Wiceprezes Zarządu Polfarmex S.A.
 
Polfarmex S.A. jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą farmaceutyczną, o ugruntowanej pozycji na rynku. Produkujemy leki na receptę, bez recepty, suplementy diety oraz kosmetyki. Naszą załogę tworzy ponad 600 osób, z czego blisko 200 to grupa przedstawicieli terenowych z całego kraju. Już od 25 lat jesteśmy jednym z największych pracodawców w regionie i województwie.
 
Polfarmex S.A. został nagrodzony tytułem "Solidny Pracodawca 2010" w VII edycji ogólnopolskiego konkursu Solidny Pracodawca Roku.